За допомогою підшкірного і внутрішньошкірного введення лікарських препаратів можна вирішити такі проблеми, як сухість шкіри, дрібні зморшки, пігментація. Мезотерапія і біоревіталізація відносяться до ін’єкційних процедур, які дозволяють освітлити шкіру обличчя, збільшити її пружність і розгладити зморшки

Щоб знайти відмінності між двома процедурами потрібно ознайомитися з ними поближче.

Мезотерапія

Мезотерапія є малоінвазивною процедурою, основне завдання якої полягає у доставці корисних і живильних речовин у середні шари дерми. З цією метою застосовуються різні види мезотерапевтичних коктейлів, які можуть бути представлені вже у готовому варіанті або змішуватися косметологом індивідуально, виходячи з поставлених завдань корекції та особливостей організму пацієнта. Тому проводяться процедури мезотерапії волосся та обличчя.

Введення препаратів частіше відбувається підшкірно — цим процедура також відрізняється від біоревіталізації, де введення проводять всередину шкіри. Головна мета мезотерапії — поліпшити кровотворення в обраній зоні і стимулювати виробництво колагену і еластину. Мезотерапія з’явилася в косметології дещо раніше, ніж біоревіталізація.

Біоревіталізація

Мезотерапія та біоревіталізація

Біоревіталізація це процедура ,основне завдання якої «живлення» зів’ялих тканин шляхом доставки бракуючої кількості гіалуронової кислоти у шари дерми. З цією метою застосовується нестабілізована гіалуронова кислота нетваринного походження, яка на 100% сумісна з людським організмом, не викликає алергічних реакцій, а по закінченню терміну дії без залишку і наслідків виводиться природним чином.

Гіалуронова кислота виробляється в організмі людини і входить до складу епітелію, нервових волокон, а також сполучної тканини. Вважається, що візуальні прояви старіння шкіри пов’язані саме з недоліком синтезу в організмі гіалуронової кислоти.

Виділяють кілька основних відмінностей між процедурами:

  • Препарати. При біоревіталізації використовується виключно гіалуронова кислота, для виконання мезотерапії— комплекси з гіалурону, вітамінів і мінеральних елементів.

  • Вік. Вводити ін’єкції з вітамінними добавками можна після 20 років. А ось лікування гіалуроном рекомендують застосовувати пізніше, коли шкіра перестає справлятись з синтезом гіалуронової кислоти.

  • Основний ефект. Мета впливу гіалуронової кислоти — відновлення регенеративних властивостей шкіри і збільшення її еластичності. При мезотерапії даний ефект досягається через стимуляцію системи кровообігу, а також насичення клітин мікроелементами.

  • Час появи змін. Ефект від процедур не з’являється наступного дня. Для появи видимих змін після введення гіалурону необхідно 3-10 тижні. А ось зміни від мезотерапії можуть бути помітні вже через 14 днів. В окремих випадках ефект спостерігається лише через 4-6 тижнів після сеансу.

  • Тривалість дії препаратів.Ефект від мезотерапії може тривати від кількох місяців до року. При виконанні біоревіталізації зміни зберігаються від трьох місяців до декількох років.

Час настання ефекту і тривалість його збереження залежать від особливостей кожного організму. Деяким людям необхідно повторювати мезотерапію раз на квартал, а у інших роками зберігається ефект від біоревіталізації. Можлива і зворотна ситуація.

У косметології FINELINE фахівці проведуть консультацію вам і допоможуть вирішити яка з процедур підходить саме вашій шкірі, оскільки обидві методики направлені на інтенсивне омолодження та відновлення тканин, насичення клітин необхідними речовинами і посилення захисних властивостей шкіри.

КОНСУЛЬТАЦІЯ