Воскова депіляція чи лазерна епіляція? Який варіант кращий? Давайте вирішимо.

Епіляція та депіляція.

Воскова депіляція є відомим та більш традиційним методом видалення небажаного волосся. Це передбачає нанесення теплого воску на волосся та видалення за допомогою смужки разом з волоссям.

Лазерна епіляція набула популярності серед багатьох. Але є принципова різниця між восковою депіляцією та лазерною епіляцією. У першому випадку волосина видаляється фізичним способом та по лінію росту, при епіляції ж відбувається вплив на волосяну цибулину, що дає кращий результат, оскільки волосся випадатиме з «корінням» і надовго.

 

Лазерна епіляція vs Воскова депіляція - 25/02/2021

Лазерне видалення – сильніший та ефективніший метод позбавлення від волосся, чим інші методи. Процедура обіцяє довгострокове зниження темпу росту волосся в будь-якій ділянці тіла. Люди спостерігають результати протягом 6-12 сеансів. Деякі ділянки тіла реагують швидше за інші, а загалом лазерна процедура підходить широкому спектру типів шкіри.

Переваги лазерної епіляції:

  • зникають чорні цятки
  • зникає подразнення, вростаюче волосся
  • після декількох сеансів спостерігається мінімальний ріст волосся

Воскова депіляція завжди пропонувала перспективне видалення, яке триває від 3 до 6 тижнів. Проте після 3-4 сеансів лазерного видалення, ріст волосся може бути повільнішим, і Ви будете раді дізнатися, що волосся повертається тонким та гладким, а подекуди вже і не повертається. При епіляції воском ріст відновлюється як і до видалення.

Переваги воскової депіляції:

  • ріст волосся уповільнюється, ефект до 3 тижнів
  • невисока вартість процедури
Лазерна епіляція vs Воскова депіляція - 25/02/2021

Лазерна епіляція являється скоріше обробкою волосся з його внутрішньою структурою чим видаленням. Тому якщо у Вас є плани на вечір чи похід на пляж, не варто вибирати лазер в якості першої процедури. Ріст може продовжуватись протягом 10 днів після лікування.
Воскова депіляція, навпаки, дасть Вам чистий вигляд тоді, коли Вам це потрібно. А все-таки, лазерна терапія невдовзі позбавить Вас від необхідності постійно відвідувати салони для процедури видалення волосся. Час – це гроші, а лазерна епіляція, до того ж, дешевшає.

Кожен зі способів має свої переваги та недоліки. З переваг воскового видалення зазвичай відзначають дешевизну. Проте цей метод буває болючим, може принести ускладнення, та не підходить для певних категорій.
Лазерна епіляція передбачає в косметології FINELINE надійніші результати, а також меншу кількість процедур. При цьому видаляти волоски можна практично на усіх ділянках.