Loading...

КРІОЛІПОЛІЗ

Сучасний метод корекції фігури, розроблений у 2012 році!

Акційна пропозиція
-20% при онлайн записі
0
0
0
0
Днів
0
0
Год
0
0
Мін
0
0
Сек

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Чи можливо позбавитись зайвих кілограмів?

Науковці довгий період часу шукали альтернативу інвазивній (хірургічній ліпосакції).  На перших етапах як альтернативу використовували ультразвук, проте його низька ефективність на пару з необхідністю точкового та індивідуального підходу, створювали цілу купу незручностей. Клієнти жалілись на низьку ефективність, а клініки відмовлялись впроваджувати настільки сумнівний метод у список своїх послуг. Нова методика корекції фігури — Кріоліполіз, появилась в результаті стороннього дослідження, в якому визначали вплив різних температур на організм людини.

КРІОЛІПОЛІЗ - 01/12/2020

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ

Було встановлено, що низькі температури (нижче нуля), допомагають перетворити білий жир у бурий. Тобто активізувати спалення жиру в проблемних місцях, задля захисту організму від переохолодження. До цього моменту науковий світ не знав про здатність організму переводити білий жир у бурий, задля терморегуляції. Проте з цим відкриттям, фраза “схуднути за тиждень”, набула більш реального значення.

Всі ваші булочки і шаурми перетворюються у білий жир. Саме він має властивість накопичуватись в тілі дорослої людини, залишаючи по собі живіт і боки.

Основною функцією бурої жирової тканини є термогенез, тобто вироблення тепла. В дорослої людини бурий жир практично відсутній.
Детальніше: Вікіпедія

КРІОЛІПОЛІЗ: ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ

Для локального охолодження проблемних зон, використовується спеціальний апарат — Кріоліполіз. Залежно від ділянки, спеціаліст підбирає маніпулу відповідного діаметру, виставляє час та температуру.

0 хв
РОЗІГРІВ ДІЛЯНКИ
0
ТЕМПЕРАТУРА
0 хв
ПРОЦЕС ОХОЛОДЖЕННЯ

Перші 20 хв. проводиться розігрів ділянки, що дозволяє зробити шкіру більш еластичною та позбавити клієнта від можливо дискомфорту від час проведення процедури. Наступним кроком є саме охолодження. Маніпула “втягує” жировий прошарок проблемної зони та охолоджує його до температури від -5 до -10 градусів Цельсію (залежно від об’єму ділянки).

Даний етап триває 45 хвилин. Проте результат від процедури буде помітний тільки через 14 днів, коли пошкоджені жирові клітини будуть повністю виведені з організму. На нашу думку, це ідеальний проміжок часу, для оновлення вашого гардеробу:)

КРІОЛІПОЛІЗ- ЦЕ…

чоловік після кріоліполізу танцює
 • Не боляче;

 • Не травматично;

 • Гарантований результат;

 • Короткотривалі сеанси;

 • Відсутній період реабілітації;

 • Ефект після першої процедури;

 • Боротьба з локальним жиром;

ПРОЦЕДУРУ ПРОВОДЯТЬ

ПОКАЗАННЯ

 • Надлишкова вага;

 • Ожиріння 1-3 ступеня;

 • “Психологічне” ожиріння;

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • Підвищена чутливість до холоду;

 • Вагітність або лактація;

 • Наявні відкриті рани та рубці

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ КРІОЛІПОЛІЗУ

Протягом перших 5 днів, після сеансу кріоліполізу, ви зможете побачити зменшення сантиметрів у талії. Проте це лиш початковий ефект. В наступні 10 днів, кількість жирових відкладень суттєво зменшиться, шкіра стане більш еластичною, а плаття з випускного буде знову як на вас шите. А ось і самі результати↓

А ви знали…

НОВІТНІЙ АПАРАТ

Кріоліполіз сучасний апарат у Франківську

Переваги нашого апарату

 • Короткий час процедур = 60 хв;

 • Охолодження від -5 до -11 градусів;

 • Система захисту від переохолодження;

 • Можливість опрацювати 2 ділянки одночасно

як працює кріоліполіз
 • Нагрівання для кращого кровообігу

 • Поступове охолодження до -11 градусів

 • Руйнування жирової клітини;

 • Кінцевий результат

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ПОХУДАННЯ

Дивно, але це так. Качаючи прес чи використовуючи інші форми тренування, ви справді формуєте кубики пресу. Проте в плані схуднення цим важко чогось добитись. Для корекції фігури краще підходять силові тренування, зміна харчування, або кріоліполіз. Тут вже вам обирати.

Те, що в нас називають дієтою, повільно вбиває ваш метаболізм. В наш час це дуже велика проблема. Для того щоб мати гарні форми, а не постійно скидати і набирати вагу, потрібно скласти такий раціон харчування, що дозволить смачно їсти і не набирати. Тут все просто – дивіться на складник товару. Різниця між кількістю білків та вуглеводів не повинна складати більш ніж 30%. Також на телефон можна встановити програму, яка рахуватиме не калорії, а поживну цінність вашої їжі. В нормі це: 1 грам білку на 1 кг ваги та 40-60 грам вуглеводів в день.

Насправді, будь яка таблетка допомагає покращити ефект від тренувань, кріоліполізу чи зміни харчування. Самі по собі вони не дієві, а їхня ефективність, в більшості випадків, була спростована наукою ще в на початку 2000-х років. Найкращий засіб для схуднення – аптечний кофеїн, але багатьом він не підходить, через побічну дію. Проте за 20 грн, ви отримаєте те ж саме, що і за 400грн. чи 2000 грн. Основний склад 99%-ів жироспалювачів – кофеїн. В поєднанні з Кріоліполізом процес схуднення перевершує всі очікування.

Різниця в технологіях складає ціле десятиріччя. Кріоліполіз використовує функції вашого організму, переводячи жир з одного стану в інший, руйнуючи жирові клітини методом охолодження. Для цього достатньо 1-3 процедур на ділянку. Кавітація ж, має точковий характер і руйнує жирові клітини методом ультразвуку. Тим паче, для помітного ефекту призначають від 5 до 10 процедур. Вам обирати, але при схожій ціні, але більшій ефективності вибір в сторону кріоліполізу очевидний.

ЦІНИ НА КРІОЛІПОЛІЗ

В порівняні з класичною (хірургічною) ліпосакцією, вам не прийдеться брати кредит у банку, чи шукати покупця на свою печінку. Ціни на кріоліполіз більш ніж лояльні. Тим паче, при онлайн записі ви отримаєте 20% знижки, що дозволить зменшити вартість послуги до рівня одного походу в ресторан:)

ЖИВІТ

440
 • *Ціни вказано зі знижкою

БОКИ/СІДНИЦІ/СТЕГНА

800
 • *Ціни вказано зі знижкою

3 ДІЛЯНКИ

1140
 • *Ціни вказано зі знижкою

РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

КРІОЛІПОЛІЗ - 01/12/2020

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Була справді вражена результатом процедури. Зайві сантиметри з боків не могла зігнати ні тренуваннями ні жорсткими дієтами. Після процедури втратила 2 см в талії. Могла б і більше, але було важко одразу дотримуватись дієти, рекомендованої Веронікою.

Вікторія Степанівна

Мені вже всі говорили, що прибрати пивний живіт не реально. Чесно кажучи за рік тренувань у спортзалі він навіть став трішки більшим. Побачив рекламу цієї косметології і скористався послугою кріоліполіз + ліполітик. За 3 місяці повністю змінив свій гардероб з XXL до L. Дякую

Тарас Петрович
Зверталась до компанії через надлишок ваги після родів. Тренування або якісь масажні процедури займали багато часу і від них прийшлось відмовитись. Процедуру провели за 20 хв. Через тиждень замірів побачила, що втратила 7 см у талії!!!
Ірина Мирославівна

Круто, що тут сказати. Не вірив в кріоліполіз, але після першого ж сеансу отримав відчутний результат!

Орест Ігорович

[]
1 Step 1