ЩО ТАКЕ МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ?

Мікродермабразія – один із сучасних методів омолодження, що містить легку обробку, яка спеціальним пристроєм або насадками з особливим покриттям. І хоча багато кажуть, що подібні методи не дають ніяких результатів, один раз спробувавши ви напевно захочете її повторити. Ефект мікродермабразії буде помітний вже після першого візиту до косметолога. Пройшовши курс із чотирьох-шести процедур, вас неможливо буде впізнати, ваша шкіра повністю омолодиться та відновиться.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ

мікродермабразія етапи проведення

Шліфування шкіри обличчя буває двох типів:

 • Мікродермабразія кристалами алюмінію (кристалічна). Даний вид чищення особи виконується спеціальним апаратом, який подає мікрокристали алюмінію під високим тиском на шкіру. Кристали алюмінію зменшують відмерлі клітини, після чого апарат збирає (всмоктує) їх в спеціальний резервуар разом з частинками шкіри.
 • Алмазна мікродермабразія. Техніка її виконання відрізняється від попереднього варіанту. Для цього виду механічного пілінгу використовують окремий апарат або насадку з особливим алмазним напиленням, яка підключається до багатофункціонального косметологічному апарату. Під час процедури поверхню насадки ковзає по шкірі, а діамантове напилення впливає на неї, надаючи механічний тиск. Шляхом сили тертя і тиску дрібних частинок шкіра м’яко і делікатно очищується від відмерлих клітин. Алмазна мікродермабразія вважається якіснішим і щадним методом шліфування шкіри, ніж вплив кристалами алюмінію.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ПОКАЗАННЯ ДО ВИКОНАННЯ ПРОЦЕДУРИ

Мікродермабразія спрямована на оновлення та омолодження шкірних покривів, боротьбу з естетичними недоліками. Основними показання до процедури є:

мікродермабразія показання
 • розширені пори
 • пігментація
 • шрами, рубці на обличчі й тілі, розтяжки, сліди постакне
 • гіперсекреція сальних залоз (підвищена жирність шкіри)
 • зморшки
 • втрата пружності шкіри
 • тьмяний, сірий колір обличчя

Крім того, алмазна мікродермабразія показана в якості підготовки до деяких пластичних операцій, лазерним і ін’єкційним процедурам. Це обумовлено тим, що мікродермабразія відмінно готує шкіру, робить її більш сприйнятливою до поглинання активних речовин і різним маніпуляціям. Завдяки цьому ефект від подальших процедур багаторазово посилюється.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ПЕРЕВАГИ

 • Висока ефективність. Ви точно побачите помітний результат перетворення вже після першого сеансу! При цьому, ефект від курсу процедур буде ще більш вираженим.
 • Безпека. Апарат не травмує шкіру, що виключає виникнення ран, пошкоджень і запалень. До того ж процедура є гіпоалергенної. Це робить її доступною людям з чутливою шкірою, алергікам, а також пацієнтам, яким з якихось причин протипоказаний хімічний пілінг.
 • Безболісність. Методика є атравматичного, що виключає виникнення неприємних і хворобливих відчуттів під час сеансу.
 • Відсутність реабілітаційного періоду. Під час алмазної мікродермабразії не травмуються глибокі шари шкіри, завдяки чому період реабілітації відсутня. Для людей з чутливою шкірою характерно поява невеликого почервоніння після сеансу, яке зникне протягом декількох годин.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ФОТО ДО ТА ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ: ВІДГУКИ ПРО ПРОЦЕДУРУ

Близько року тому почула про цю штуку і вирішила спробувати, бо у мене були проблеми зі шкірою обличчя. Описали мені мікродермабразії як якийсь диво! І мене дуже збентежила вартість, вже як то дуже скромно для такого чуда. Але все ж я ризикнула. І знаєте!? Залишилася дуже задоволена. Правда я пройшла не повний курс, але результат мене дуже здивував. Раджу спробувати. Дійсно допомагає.

Христина, Клієнт

Робила мікродермабразію минулої осені. Звичайно ефект не поганий. Суть процедури в тому, що за допомогою спеціального апарату проводитися шліфування обличчя, свого роду пілінг. Щоб дійсно був результат, треба зробити кілька процедур. У мене було тільки дві процедури, помітила, що у мене стали пори менше, покращився колір обличчя. Хочу зробити ще кілька шліфувань, щоб побачити кінцевий результат.

Василина, Клієнт

Мікродермабразія – процедура, за допомогою якої можна омолодити шкіру, очистити від зморшок, різних рубців. Щоб був хороший результат, потрібно як мінімум пройти шість процедур. Для початку очищають шкіру спиртом, потім шліфування, крем і маску косметолог підбирає під вашу шкіру. За тривалістю все це займає пів години, як мінімум. Після такої чистки пропадають перші зморшки, поліпшується сама шкіра за кольором і дотик.

Аліна, Клієнт
грибок ніг лікуванняГрибок ніг: профілактика та лікування
додатки для схудненняТОП 5: Додатки для схуднення