ТОП 5 МІФІВ про Лазерну Епіляцію

Лазерна епіляція: міфи та реальність. У даній сатті розберемо найбільш поширені міфи стосовно процедури. ТОП 5 Міфів.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ПЕРШИЙ МІФ

Лазерна епіляція не видаляє світле волосся

лазерна епіляція світлого волосся

Це найчастіше оману. Воно пов’язане з тим, що лазерну епіляцію плутають з фотоепіляцією, яка видаляє темне волосся. Насправді за допомогою лазера можна видалити волосся будь-якого кольору, навіть найсвітліші.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ДРУГИЙ МІФ

Лазер – це небезпечно і шкідливо для здоров’я

Лазерна епіляція – це видалення зайвого волосся на тілі за допомогою впливу лазерного променя. Мішень лазера – пігмент меланін, що міститься в волосі. В результаті впливу лазера на волосяний фолікул обробленого волосся руйнується, випадає і більше не росте. Глибина проникнення лазерного променя становить 1-4 мм. Тобто усунення волосяних фолікулів відбувається без пошкодження шкіри.
Чи сприяє лазер того, що на шкірі можуть з’явитися новоутворення? Ні. Пухлини шкіри є протипоказанням для лазерної епіляції (поряд з іншими захворюваннями, про які вас обов’язково попередить фахівець). Ну а в самому лазерному промені немає ультрафіолетових хвиль, які можуть бути небезпечні для шкіри.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ТРЕТІЙ МІФ

Повністю видалити волосся неможливо

Міф про лазерну епіляцію №2

Лазерна епіляція – метод, радикально розв’язує проблему небажаного волосся. Для повного усунення максимальної кількості волосся (70-95%) потрібно пройти курс процедур з інтервалом 1,5 – 2-3 місяці – це дозволить домогтися гладкою і ніжної шкіри практично на будь-якій ділянці тіла та обличчя.
Кількість процедур, параметри й настройки лазера в кожному випадку визначаються індивідуально. Багато що залежить від типу шкіри, її кольору і стану волосся. Тривалість ефекту після курсу – до 6 років, а в разі ідеального контрасту шкіри (світла) і волосся (темні) – позбавлення від них назавжди.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: ЧЕТВЕРТИЙ МІФ

Лазерна епіляція не виконується на засмалій шкірі

Ще одна помилка, пов’язана з нерозумінням відмінності лазерного випромінювання від IPL-світла. Лазерна епіляція може бути застосована як для світлої, так і для темної шкіри, в тому числі засмаглою. Інша справа, що після процедури залишається почервоніння, і поки воно не пройде, бажано уникати засмаги, відвідування солярію. Також рекомендується використовувати сонцезахисний крем.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ: П’ЯТИЙ МІФ

Лазерна епіляція це боляче

лазерна епіляція це не боляче

Ощущения при лазерной эпиляции кому-то могут показаться не очень приятными: они сравнимы со щелчком по коже и обычно переносятся без проблем. Все зависит от индивидуального болевого порога. Для особо чувствительных зон (бикини, подмышки) может применяться обезболивающий крем или гель с лидокаином.
И, конечно же, все познается в сравнении. Например, восковая или механическая депиляция однозначно намного больнее.

лазерний пілінг шкіриЛазерний пілінг - процедура для повномо омолодження
боротьба із зморшкамиЗнайдемо та знешкодимо. Боротьба зі зморшками.