Вогняний масаж – це стародавня китайська методика оздоровлення, що поєднує в собі масаж і локальне тепловий вплив. Процедура досить специфічна, але абсолютно безболісна. Тепло підвищує температуру локально на місці впливу, що призводить до підвищення температури всередині шкіри, і в результаті чого прогріваються глибокі шари м’язів, розширюються судини, посилюється місцевий кровообіг і лімфообіг, знімаються м’язові спазми. В організмі посилюється енергетичний обмін, йдуть набряки, гематоми, все це сприяє виведенню продуктів обміну речовин, знижується збудливість нервової системи, заспокоюється і знімається біль.

ДІЯ ВОГНЯНОГО МАСАЖУ ПРИ ХРОНІЧНИХ ХВОРОБАХ

Під час сеансу тканини насичуються компонентами трав’яної суміші з першого шару покривав. Завдяки посиленому руху рідин прогріваються області, знімається біль, м’язи розслабляються, поліпшується метаболізм тканин.

вогняний масаж дія процедури

Список показань для масажу вогнем досить великий. Лікувальний сеанс – це не тільки прогрівання. Він допоможе в терапії:

 • остеохондрозу, в тому числі шийного відділу
 • ревматизму
 • початкових стадій варикозу
 • хронічних болів при м’язових спазмах
 • набряків і гематом

За запевненням людей, процедура також послаблює головний біль, знімає дратівливість, заспокоює нервову систему, має загальнозміцнювальну дію шляхом налагодження метаболізму. Розкриті пори звільняються від токсинів. Натомість власні клітини починають вироблення вітаміну D. Також поліпшується робота всіх внутрішніх органів. Тому масаж показаний всім, хто хоче просто підняти собі настрій і поліпшити самопочуття.

ВОГНЯНИЙ МАСАЖ: КОСМЕТИЧНИЙ ЕФЕКТ

Вогняний масаж часто використовується для схуднення. Очищення від токсинів, потогінний ефект і налагодження метаболізму – фактори, що дозволяють швидко позбутися від зайвих кілограмів. Тому навесні досвідчені люди шикуються в чергу заради сеансу з набуття стрункості тіла.

Вогонь допомагає схуднути. Але після процедури також пробуджується апетит. Обмежувати себе в їжі та вести здоровий спосіб життя заради збереження ефекту все ж доведеться.

Косметичний ефект полум’я корисний не тільки для тіла. Прогрів і глибоке харчування допомагають істотно поліпшити стан тканин і м’язів обличчя. Не треба переживати за брови й волосся. Вони будуть в безпеці. Зате шкіра стане гладкою, розгладяться мімічні зморшки та зникнуть запалення. Так в одного майстра можна оздоровитися і стати найкрасивіше за два-три сеанси.

ЧОМУ ВОГОНЬ НЕ ОБПАЛЮЄ?

Хоч зовні масажні дії та виглядають екстремально, вам нічого не загрожує. Тіло захищають відразу кілька факторів:

 1. Мокрі рушники. Вода, стикаючись з вогнем, випаровується, знижуючи температуру тканини. Так знижується вплив спека на шкіру, створюється ефект парової лазні.
 2. Тривалість. Вогонь горить недовго. За цей час спирт спалюється, але навіть верхній шар покриває не обвуглюється. А шкіра більш стійка до впливу температур.
 3. Температура. Відразу після гасіння полум’я масажист може спокійно взяти рушник в руки, не побоюючись обпектися. Вам теж нема чого боятися. Якщо буде дуже жарко, досить підняти всі шари тканини, запустивши всередину трохи свіжого повітря.

Але головний фактор, що забезпечує безпеку – професіоналізм масажиста. Якщо людина працює у своїй сфері не один рік, то переживати нема чого. Головне, щоб ви не боялися і не втрутилися в процес.

ВОГНЯНИЙ МАСАЖ: ПРОТИПОКАЗАННЯ

Китайські майстри заявляють, що масаж вогнем дозволений всім без винятків. Але на практиці від нього краще утриматися при:

протипоказання до вогняного масажу
 • вагітності або до закінчення менструації
 • цукровому діабеті на пізніх стадіях, що характеризуються крихкістю капілярів
 • важкої гіпертонії та кардіопатії
 • раку
 • важкому нефрозі, через збільшення активності нирок після сеансу
 • помутніння свідомості

Іншим людям масаж не протипоказаний. Можна сміливо відправлятися на сеанс в будь-який зручний час.

Індивідуальним обмеженням іноді стає порушення чутливості шкіри, коли жар відчувається сильніше, ніж є насправді. Це не небезпечно, але розслабитися при цьому вже не вийде.

Омолоджуючі маски для обличчяОмолоджуючі маски для обличчя
Все що ви хотіли знати про лазерне шліфування шкіриВсе що ви хотіли знати про лазерне шліфування шкіри