Обгортання для тіла – вважається ефективною процедурою в області масажу і косметології. Методика обгортання дозволяє проводити корекцію та різного роду терапію як всього тіла, так і окремих його зон.

Обгортання є загальнодоступним і простим способом і проводиться за наступною схемою. Залежно від мети та виду обгортання на необхідну ділянку тіла наносяться спеціальні склади наносяться, далі обертається плівкою і ковдрою. Під впливом температури засіб починає працювати та впливає на мікроциркуляцію підшкірного шару, поліпшується робота сальних залоз, відбувається розпад жирової тканини. Через певний проміжок часу, склад змивається і наноситься зволожувальний, живильний крем.

ЯК ОТРИМАТИ РЕЗУЛЬТАТ МАСАЖНОГО ОБГОРТАННЯ ДЛЯ ТІЛА?

Механізм впливу обгортань на тіло дозволяє досягати високої ефективності: вони дозволяють працювати конкретно з проблемними областями тіла, домагатися локального прогріву тканин, активізації кровообігу, поліпшення оксигенації клітин, стимулювання обмінних процесів.

результат масажного обгортання для тіла

В результаті клітини отримують необхідне живлення киснем і корисними активними речовинами, що містяться в косметиці для обгортання. Стимулюються процеси лімфодренажу, внаслідок чого виводиться зайва рідина, відбувається детоксикація тканин. Посилюється ліполіз – процес розпаду жирів і їх природного виведення з організму.

Обгортання – це потужний імпульс для тіла, що дозволяє позбавлятися від зайвих кілограмів і втрачати в обсязі, а також підтягувати шкіру, роблячи її більш гладкою.

ПЕРЕВАГИ ОБГОРТАННЯ ДЛЯ ТІЛА

переваги обертання для тіла
 • зменшення в’ялості шкіри та повернення їй пружність
 • поліпшення якості та зовнішнього вигляду шкіри
 • зменшення обсягу тіла в цілому або в конкретних проблемних зонах
 • прибрання набряклості та забезпечення тілу не тільки зменшення обсягів, а й комфортного відчуття
 • зменшення вираженості розтяжок або повністю усунення їх
 • зменшення вираженості варикозної хвороби

МОЖЛИВІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ

 • запалення і захворювання шкіри
 • рани чи порізи
 • загострилися хронічні захворювання по гінекології
 • серцево-судинні захворювання
 • цукровий діабет I-II типу
 • вагітність

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ОБГОРТАННЯ ДЛЯ ТІЛА?

як проводиться масажне обгортання для тіла

Для початку фахівець визначить потреби клієнта, поставить питання, які допоможуть підібрати оптимальний вид обгортання і переконається, що метод в цьому випадку не має ніяких протипоказань.
Сама процедура передбачає нанесення приготовленої суміші для обгортань на тіло за допомогою косметичного шпателя. Потім тіло обертається спеціальною плівкою і термоковдрою.
Тривати процедура обгортання може від 15 до 40 хвилин.
По закінченню процедури склад або змивають водою, або знімають за допомогою вологого рушника (залежить від типу обгортань).

Догляд після видалення бородавкиДогляд після видалення бородавки
видалення стрижневого мозоляВидалення стрижневого мозоля: тонкощі процедури

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder