Вже багато років інтригує легкість французької краси, але їхній секрет – це міцелярна вода. Французи використовують її вже кілька десятиліть, в основному тому, що виявили, що місцева водопровідна вода не дуже добре впливає на їх шкіру. Але, для ясності, вона робить набагато більше, ніж звичайна вода.

ЩО ТАКЕ МІЦЕЛЯРНА ВОДА?

По суті, міцелярна вода містить крихітні капсули з маслом – міцели – які притягують забруднення, такі як бруд, масло і макіяж, з поверхні шкіри. Міцели настільки легкі та ніжні, що їх навіть не потрібно змивати, що робить міцелярну воду ідеальним засобом, що очищає на ходу. Вона м’яко видаляє забруднення, не порушуючи баланс шкіри – без агресивних інгредієнтів і жирних слідів. Крім того, цей багатоцільовий тонік можна використовувати як засіб для зняття макіяжу.

ЯК ЇЇ ВИКОРИСТОВУВАТИ?

Попри те, що вона називається водою і виглядає як вода, останнє, що ви хочете зробити, це розприскати її по всьому обличчю. За текстурою міцелярна вода більше схожа на тонік, тому її потрібно нанести на ватний диск і провести їм по обличчю. Потім продовжуйте вмиватися як зазвичай – змивати її не потрібно. Ви можете використовувати його в якості першого засобу для чищення або після очищення в якості тоніка.

КОМУ СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ МІЦЕЛЯРНУ ВОДУ?

Ось ще одна причина любити міцелярну воду: вона досить універсальна і підходить для всіх типів шкіри, будь то суха, чутлива, схильна до акне або комбінована шкіра.

Міцелярна вода 1

By Terry Baume de Rose Micellar Water

Ця міцелярна вода заряджена зволожувальними та відновлювальними екстрактами троянди, які підвищують рівень зволоження шкіри більш ніж на 80%. Шкіра залишається ідеально чистою, зволоженою і свіжою, не пересушує її.

Міцелярна вода 2

La Mer The Cleansing Micellar Water

Це один крок без ополіскування, щоб прибрати сліди дня, а фірмові морські активи допомагають ремінералізувати та зволожити шкіру, забезпечуючи очищення, яке заспокоює і не залишає слідів.

Міцелярна вода 3

Caudalie Vinoclean Micellar Cleansing Water

Формула-бестселер Caudalie містить органічну виноградну воду, екстракт ромашки та рослинний гліцерин, які заспокоюють, зволожують і пом’якшують шкіру під час очищення.

Міцелярна вода 4

Bioderma H2O

Останній, але безумовно не останній, культовий бренд, з якого все почалося. Завдяки своїй заспокійливої, гіпоалергенною формулою, пляшечка Bioderma продається кожні п’ять секунд по всьому світу.

Топ кращих міцелярних вод - 27/10/2021Топ 6 місць які пропускають при нанесені сонцезахисного крему
Захист від синього світла смартфонаЧи шкодить синє світло вашій шкірі?

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1