Приказка “ви – то, що ви їсте” вірна і відносно догляду за шкірою. Для того, щоб зрозуміти, як перетинаються кухня і колір обличчя, ми пропонуємо вам зважити всі за і проти.

Які кращі продукти для шкіри?

Про: Яйця, капуста, горіхи та устриці, які творять чудеса зі шкірою. Яйця є хорошим джерелом вітаміну А, який володіє антивіковими властивостями. Вони також містять білок для відновлення і росту клітин шкіри, а також яйця містять омега-3 жирні кислоти, які допомагають зволожити шкіру. Капуста багата вітамінами та поживними речовинами, а горіхи містять незамінні жирні кислоти й мають протизапальні властивості. Нарешті, устриці є найкращим дієтичним джерелом цинку. Цей мінерал необхідний для загоєння ран, він зменшує рубці та перешкоджає появі акне, екземи та псоріазу. Цинк також є джерелом вітамінів комплексу В і вітаміну С, який сприяє виробленню колагену.

Які продукти псують колір обличчя?

ВИ ТЕ ЩО ВИ ЇСТЕ? - 27/10/2021

Про: Рафіновані вуглеводи – вуглеводи, оброблені для видалення клітковини – призводять до стрибка і подальшого падіння рівня цукру в крові. Це може викликати стрес і запалення шкіри. Білий рис, цукор, сік, газована вода, бублики, кренделі та чипси є рафіновані вуглеводи.

Яку роль відіграють омега 3 і 6 в зовнішньому вигляді і стані шкіри?

Про: Жирні кислоти омега-3 та омега-6, які є незамінними жирними кислотами (НЖК). НЖК повинні бути присутніми в раціоні, оскільки організм не виробляє їх природним чином. Споживання НЖК зменшує стрес для шкіри та уповільнює старіння. Володіючи протизапальною дією, НЖК також допомагають клітинам шкіри регулювати рідину і проходження поживних речовин. Щоб отримати всебічну користь для здоров’я, споживайте омега-6 в співвідношенні 1: 1 до омега-3. Джерелами омега-3 жирних кислот є волоські горіхи, лляне насіння і жирна риба, така як лосось, тунець, скумбрія, оселедець і тріска. У заправках для салатів на основі масла ми часто отримуємо джерела омега-6, включаючи сафлорова олія (найбагатший природне джерело), ​​а також кукурудзяна, соняшникова, кунжутна, соєва та масло волоського горіха. У той час як оливкова олія не містить корисних жирів омега 3, що містяться в морепродуктах, воно підсилює протизапальну дію омега 3. Оливкова олія також підвищує еластичність шкіри й допомагає боротися з вільними радикалами, які прискорюють появу ознак старіння.

Скільки склянок води повинна випивати людина кожен день?

Не менше восьми. Вода сприяє виведенню токсинів. Вода також зволожує і зволожує шкіру.

ВИ ТЕ ЩО ВИ ЇСТЕ? - 27/10/2021Топ 5 косметичних засобів які покращуються від холоду
ВИ ТЕ ЩО ВИ ЇСТЕ? - 27/10/2021Топ 5 правил захисту від сонця

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder