Гіалуронова кислота впродовж декількох років активно використовується в галузі охорони здоров’я та краси. Вона була визнана, як одна з найпотужніших добавок, що зв’язує вологу. Основною перевагою для споживачів є підтримка шкіри в пом’якшеному та зволоженому стані.Однак, як і в будь-якій добавці, що привертає широку увагу, завжди є елемент істини та вигадки про її переваги, використання та потенційні ризики. У цій статті ми намагаємось висвітлити правду про добавки з цим складником.

Гіалуронова кислота – це своєрідний еталон у світі догляду за шкірою та улюбленець продавців косметики. Гіалуронова кислота, здається, універсальна для всіх типів шкіри, має певні дієві властивості за що маркетингові відділи люблять її, бо добре вивчений інгредієнт, який дає неймовірний ефект.

Насправді, завдяки цьому маркетингу більшість з нас інстинктивно знає переваги гіалуронової кислоти  без особливої реклами. Але чи можна назвати недоліки гіалуронової кислоти? О так, вони є, і завдяки потужному маркетингу ви, мабуть, не знаєте про них надто багато.

Міф №1 Засоби з догляду за шкірою з гіалуронової кислоти допомагають розв’язати проблему зі старінням.

Міфи про гіалуронову кислоту - 27/10/2021

Гіалуронова кислота є компонентом, який робить вашу шкіру еластичною, пружною та зволоженою, тому корисно наносити її на шкіру у складі косметичних продуктів, як засобу боротьби з ознаками старіння, чи не так? Відповідь – ні.

Молекулярна маса гіалуронової кислоти становить близько 3000 нм, що робить її занадто великою, щоб потрапляти в пори шкіри людини, які складають приблизно 15-50 нм. Таким чином, цей полісахарид, що застосовується локально через засоби з догляду за шкірою, не може проникнути крізь пори.

Хоча має лише тимчасовий ефект зволоження та згладження шкіри, вона може принести лише тимчасові переваги, оскільки не має здатності проникнути в шкіру для отримання кращих результатів.

Єдиний дієвий спосіб, за допомогою якого  гіалуронан може вирішити проблему зі старінням на тривалий період, – це ін’єкції, які допомагають набрякати шкірі приблизно до 6 місяців.

Міф №2 Гіалуронова кислота – штучна речовина.

Міфи про гіалуронову кислоту - 27/10/2021

Гіалуронова кислота – це молекула, що виробляється в організмі природним шляхом і життєво необхідна для підтримання оптимального стану волосся та шкіри. Вона також сприяє виробленню колагену, який бореться з клітинами вільних радикалів, та поліпшенню еластичності шкіри, метаболічних процесів та регенерації її клітин. Природно міститься в багатьох харчових продуктах, включаючи курячий бульйон, продукти на основі сої, крохмалисті овочі та багато інших.

Міф №3 Гіалуронова кислота виробляється в достатній кількості в організмі, тому не потрібно вживати добавку

Міфи про гіалуронову кислоту - 27/10/2021

Важливо зазначити, що вироблення гіалуронової кислоти в організмі з кожним роком зменшується. Включення цього потужного гідратаційного агента до вашого щоденного раціону забезпечить поліпшення загального стану волосся та шкіри.

Міф №4 Гіалуронова кислота чудово підходить для сухої або зневодненої шкіри.

Мабуть, найбільший міф про неї! Гіалуронова кислота – речовина, що не містить власних зволожувальних інгредієнтів всередині своїх молекул, натомість така властивість походить від її здатності залучати та утримувати воду з повітря. Вона настільки потужна у цьому, що насправді може залучати та утримувати воду приблизно в 1000 разів більше власної ваги! Це звучить як мрія зневодненої шкіри, чи не так? Та не так все просто.

Цей процес відбувається у вологому кліматі, оскільки з повітря забирається багато води. Але як щодо сухого повітря?

Коли клімат сухий, гіалуронова кислота не має води в повітрі, щоб «харчуватися» нею. А оскільки гіалуронан не може відрізнити воду в повітрі або воду в шкірі, він витягне воду прямо зі шкіри. Насправді може зневоднити вашу шкіру.

Це означає, що вона насправді працюватиме у зворотному напрямку, щоб висушити шкіру, коли ви перебуваєте в сухому та посушливому кліматі (сухе повітря від кондиціонера або пересушене опаленням всередині).

Міф №5 Потреба використання гіалуронової кислоти на вологу шкіру для її ефективності.

Міфи про гіалуронову кислоту - 27/10/2021

І це абсолютна неправда. Коли глянути на формулу продукту з гіалуронану, першим інгредієнтом 100% буде вода. Чи це буде мінеральна, морська чи настояна вода – це однаково вода, яку кислота може всмоктати в шкіру разом із нею. Вона діє так само добре, коли наноситься на щойно підсушену шкіру, так і на вологу шкіру.

То чи варто повністю відмовлятися від гіалуронової кислоти?

Ні. Ці міфи здебільшого пов’язані з продуктами, які повністю або частково виготовлені з цього компоненту. Перед тим, як обрати продукт з гіалуронкою, потрібно придбати крем, який містить певні ліпіди, щоб запобігти втраті води зі шкіри. Тому гіалуронова кислота є чудовим компонентом для зволоження шкіри, але також важливо пам’ятати, що цей елемент має деякі недоліки.

Косметологічні тренди: 2020 рік місто Івано-ФранківськКосметологічні тренди: 2020 рік
Лазерний карбоновий пілінгВсе про лазерний карбоновий пілінг

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder