Тенденції в лікуванні мінливі, а наукові, медичні й технологічні дослідження дозволяють постійно прогресувати. Чи то неінвазивні коригування чи пристрої, – ми зібрали коментарі фахівців, які відкриють правду, які косметологічні тренди стануть популярними у 2020 році!

1. Природні результати

Коригування, які виглядають природно – звучить як протиріччя, але це те, що зараз найбільше прагнуть всі – покращення, а не явні зміни. Експерти по апаратній косметології кажуть, що коли справа доходить до омолодження шкіри, природний ефект швидше можна досягнути за допомогою лазерів, а не ін’єкцій, які зменшують зморшки. Апаратна косметологія підтримує шкіру в чудовому стані, збільшує виробіток колагену, одночасно усуваючи видимі недосконалості, такі як пігментація, судини, запалення шкіри.

“До мене звертається безліч людей з проханням усунути вікові зміни, але так, щоб цього було не помітно. Насправді, доволі не просто віднайти ту межу, де природність переходить у видимість косметологічного втручання. Втім, думаю, цей тренд протримається ще не один рік”.

– косметолог FineLine, Дубчак Соломія

2.Комбіновані процедури

Комбіновані процедури

Навіщо проводити одну процедуру, якщо можна провести дві або й три одночасно? В цьому році косметологічна клініка FineLine запустила нові методи лікування, які охоплюють різні методи для досягнення найкращих результатів. Комбіновані процедури дуже популярні серед пацієнтів, адже це дозволяє за короткий термін отримати більший ефект. Втім, дана послуга є косметологічним трендом останніх трьох років.

Раніше доволі популярними були механічні чистки обличчя. Проте в наш час, механічні чистки обличчя стали менш популярні. Люди більше довіряють комбінованим чисткам обличчям, де можна отримати кращий ефект з менш травматизмом.

косметолог FineLine, Шологонюк Софія

3.Сучасні спа-центри

Дні, коли спа-центри були просто місцем, де можна було провести делікатну процедуру по догляду за обличчям в пухнастих тапочках, давно пройшли, і спа-центри все частіше вводять естетичні процедури в перелік своїх послуг. Хороше самопочуття – це відчуття, яке залежить від внутрішнього і зовнішнього стану. Тому, якщо косметологічні процедури допоможуть вам завоювати світ – почніть саме з них. Така концепція більше відповідає зразкам спа-курортів в США та Європі, де можна до обіду приймати гідровану ванну, а після обіду пройти хімічний пілінг.

4. Зміни на краще

кріоліполіз

Процедури по догляду за тілом поступово перевтілюються. Апаратна косметологія користується неймовірною популярністю, пристрої для корекції фігури вкотре довели свою ефективність. Наприклад, косметологічні тренди 2020 року очолює неінвазивна передова процедура зменшення жирової тканини методом замороження – кріоліполіз. За короткий термін можна дійсно позбутися зайвих об’ємів, у місцях, які важко піддаються тренуванням та дієтам. В США популярності набувають також апарати, які допомагають тонізувати, підтягувати та нарощувати м’язи.

Кріоліполіз став для багатьох відкриттям. Його результати просто неймовірні. Без перебільшення, це єдина процедура яка може зігнати зайві кілограми без операцій та жорстких дієт. Тим паче, ми гарантуємо результат.

Косметолог FineLine, Ставишенко Вероніка

5. Клінічні процедури для всіх відтінків шкіри

Косметологічні тренди: 2020 рік

В індустрії краси догляд за шкірою та макіяж із запізненням почали вивчати на всіх типах та відтінках шкіри. Так само і клінічне лікування, включає такі косметологічні тренди, як пілінг, колагенова терапія, лазер. Клініки, які інвестують в навчання фахівців по догляду за всіма типами та тонами шкіри, а також розумінню всіх культурних нюансів, побачать позитивну динаміку у своїй клієнтській базі.

Весільна підготовка: коли й скільки?
Косметологічні тренди: 2020 рік - 27/10/2021Міфи про гіалуронову кислоту

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder