У зв’язку з тим, що все більше жінок додають косметологію у свій список справ  для наречених, варто розглянути всі “за” і “проти” косметичної процедури, особливо якщо це ваш перший раз.

 

1.Заздалегідь сплануйте

 

Плануйте похід до косметолога на п’ять місяців вперед, якщо це можливо. У процесі лікування важливо спостерігати результат, і оцінити, чи не потрібно щось «підправити».

 

2.Не ходіть до лікаря, опираючись на його популярність в соціальних мережах.

 

Мезотерапия

 

Спочатку дізнайтеся про досвід і авторитет вашого лікаря. Чи не ґрунтується його репутація тільки на популярності в соціальних мереж або думці однієї людини. Розкажіть про всі свої проблеми – хороший лікар порадить, чи є альтернативні варіанти , які підійдуть саме вам. Починайте з маленького дозування – косметологія потребує поступового збільшення.

 

3.Не думайте, що більше – це краще.

 

Безсумнівно, найбільша помилка, яку жінки роблять – перевищують дозування. Неправильна кількість препарату в лобі може змусити брови виглядати важкими. Невелике дозування може надати бровам природний вигляд”.

 

4.Будьте дуже обережні навколо очей.

 

Неправильне зменшення зморшок навколо очей може привести до зміни посмішки .Потрібно змінювати кількість препарату в різних ділянках обличчя. Ми знаємо, що всі жінки повинні посміхатися в великий день, тому це важливо.

Весільна підготовка: коли й скільки? - 27/10/2021Чого бояться чоловіки!
Косметологічні тренди: 2020 рік місто Івано-ФранківськКосметологічні тренди: 2020 рік

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder