БЕЗЦІННА КРАСА

Коли говориш чоловіку: «Я їду в косметологію», в його голові одразу прокидається математики, економіст і спеціаліст з міжнародних зв’язків. Автоматично обраховуються всі фінансові втратити та ризики й на підсвідомому рівні покупка нової машини відкладається ще на якийсь період часу. І в цьому є сенс – чоловіки звикли, що з жінок витягують все до останньої копійки. Навіть є ТОП сегментів, де можна втратити свідомість від смски з банку.

Чого бояться чоловіки! - 27/10/2021

ПЕРУКАРНІ

Страшний сон будь якого чоловіка. Тобто ти можеш піти в перукарню і прекрасно там провести час, а ще краще в барбершоп. За бороду та стрижку голови 100% вкладешся в 300 грн. Але коли йде твоя жінка – готуй мінімум 500 грн. І то не факт, що вона не захоче якесь мілірування чи укладку. І от вже приват банк присилає тобі сповіщення: «-1200 грн оплата з якісь там послуги». Я вже мовчу про фарбування. Просто жах.

МАНІКЮР, ВІЇ, БРОВИ…

Взагалі ці локальні процедури дуже дивні. Переважно чоловіку й так важко помітити різницю, ще й гель лак на руках твоєї жінки автоматично додає тобі 5 днів каторги з миттям посуду бо «я не можу мити. У мене манікюр». Ціни й так стартують від 300 грн до 1000 грн залежно від міста та майстра і це не один раз на рік, а кожен місяць. Добре, якщо місяць має 31 день. А ще є вії від 400 грн та брови від 300 грн. Одним словом банківська картка починає просто плавитись від напливу транзакцій.

КОСМЕТОЛОГІЯ

Чорна діра у сфері фінансів. Люди чомусь привикли, що тут мають «дерти» гроші за все. «Тобі потрібно ось це? Купи ще ось це. А як же без цього. Так, у нас є ще це», –  ось так прихід в косметологію виливається у вартість путівки в Турцію. Жінки все це сприймають по іншому, а чоловіки більш практичні. Якщо ж це має якийсь ефект – окей. Ми тільки раді. Якщо це просто процедура з категорії «зроблю і може допоможе» то у чоловіка гарантовано появляться зморшки на чолі від злості. Але що поробиш – хочеш красиво жінку – терпи.

FINELINE пропонує АЛЬТЕРНАТИВУ!

З першими двома пунктами помогти ми не можемо. Банально, ми цим не займаємось. Проте в плані косметології ми мали велике бажання змінити все на краще. Така собі «регіональна революція», яка зробила красу та догляд менш приголомшливими для сім’ї. До прикладу ми купили найновіший лазерний апарат для лазерної епіляції в Івано-Франківську. Можливо на деякі ділянки він виходить на 20 гривень дорожчий за конкурентів (ну, не всім же робити знижки під 40%), але це чесно. Ми не занижуємо параметри та ніяк чином не впливаємо на кількість процедур. Дерти з вас гроші – це вже початкова погана бізнес-модель. Наші спеціалісти ведуть окрему статистику по параметрах, тому навіть після першої процедури ви вже отримаєте ефект який нашим конкурентам і не снився. Все просто – косметолог FineLine  використовує максимально ефективні параметри підібрані саме для вас. Це вже радикально змінює підхід до роботи з клієнтами.

Чого бояться чоловіки! - 27/10/2021

Часто люди звертаються до нас з бажанням схуднути за 7 днів. І дуже часто йдуть до дому не витративши ні копійки. Бо, в них просто не має жиру. Брати кошти за те, що й так буде не ефективно. Наведу вам приклад. В нас є дуже популярна послуга – Кріоліполіз. З допомогою холоду ви можете втратити від 1 до 3 см в талії за першу процедуру. Проте багато людей цікавилось ділянкою рук. Ми чесно все проводили та вели статистику, згідно з якою виявилось, що це мало ефективно. І… Ми просто прибрали цю «руки» з процедур. Знову ж таки, ви платите за ефект, а не процедуру. Все чесно.

Безліч людей звертаються до нас по лікуванню грибка ніг. І ми це доволі ефективно вирішуємо. Проте в нас є свій підхід: 1. Консультація у подолога, 2. Підбір процедури, 3. Оцінка результату, 4. У разі необхідності зміна процедури. Ніхто не буде лікувати вас роками від того, що можна вилікувати за 30 днів. Тому люди нам довірять, а ми не шукаємо способу зменшити об’єм вашого гаманця.

Це наш підхід у всьому. Записуйтесь та перевірте на собі!

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ГРАФІК РОБОТИ

Будні 10:00 – 19:00
Субота 10:00 – 18:00
Неділя Вихідний

ОНЛАЙН ЗАПИС

[contact-form-7 id="2835" title="Запис на Лазерну епіляцію"]

НАШ АДРЕС

послуги косметологічніНайкращі косметологічні послуги липня
Весільна підготовка: коли й скільки?

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder