ТОП-5 Косметологічних послуг липня

інєкція губ для всіх

У будь-якому випадку, ін’єкції губ завжди популярні для корекції, не тільки губ, але і зовнішнього вигляду в цілому. З кожним роком суспільство стає менш критичне до такого виду процедур, тому більше жінок може дозволити собі красиві губки без страху осуду зі сторони. Це ж вам не середньовіччя, правда?). Саме тому перше місце в  ТОП-5 Косметологічних послуг Івано-Франківська займає корекція губ.

лазерні процедури

Лазерне шліфування завжди входить в топ процедур, через свою універсальність. Дана процедура дозволяє позбавитись від шрамів та рубців, усунути після родові розтяжки, оздоровити шкіру та зменшити її жирність. По суті, одна процедура, що при правильному підході може замінити цілих 3. Це наше друге місце в ТОП-5 Косметологічних послуг липня.

кріоліполіз

Кріоліполіз не є чимось новим, але дана процедура набирає популярності як неінвазивна альтернатива ліпосакції. У цій нехірургічній процедурі використовуються маніпули для всмоктування шкіри, а охолоджувальний механізм заморожує її, руйнуючи жирові клітини під поверхнею шкіри. Далі жир природним чином виводиться з організму. В ТОП-5 Косметологічних послуг дана процедура заслужено займає 3 місце!

ботокс

Ботокс продовжує лідирувати серед неінвазивних косметичних процедурах. Ця ін’єкційна процедура розслабляє м’язи обличчя з точковим, але ефективним результатом. Тим паче, дану процедуру можна провести за якихось 20-30 хв. і ще навіть встигнути повернутись з обідньої перерви. Наш ТОП-5 Косметологічних послуг не міг обійтись без однієї з найбільш популярних процедур нашого часу!

Мікроголкова-мезотерапія

Мезотерапія — це широкий термін для неінвазивної косметології. Мезотерапевтичними коктейлями лікують облисіння, нездоровий вигляд шкіри голови, покращують тонус шкіри. Саме тому безліч людей охоче обирають саме цю процедуру, для повернення своїх 18-ти років:). Почесне 5-те місце в ТОП-5 Косметологічних послуг. Не процедура, а якась магія краси!

Як бачимо догляд за шкірою є доволі простим та ефективним, якщо спрямувати свої зусилля у правильному напрямку. У вас залишились будь які питання? Пишіть — ми допоможемо:)

КОНСУЛЬТАЦІЯ

ГРАФІК РОБОТИ

Будні 10:00 – 19:00
Субота 10:00 – 18:00
Неділя Вихідний

ОНЛАЙН ЗАПИС

[contact-form-7 id="2835" title="Запис на Лазерну епіляцію"]

НАШ АДРЕС

Найкращі косметологічні послуги липня - 27/10/2021Чого бояться чоловіки!

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder