Жіноча краса складається з безлічі деталей: здорове волосся, підтягнута фігура, доглянуті руки , та, звичайно, сяюча шкіра. Всі представниці прекрасної статі давно оголосили війну небажаним волоскам, використовуючи проти них всіляку «зброю». І найбільш дієвим видом, як і раніше, залишається лазерна епіляція, що усуває зайві волоски на тілі швидко, безпечно і, найголовніше, безболісно.

Ефективність лазерної епіляції

Створюючи апарати для лазерної епіляції, вчені використовували олександрит — камінь зі світловипромінюючою властивістю, впливає на волоски глибоко, але дбайливо. Після такої процедури шкіра надовго залишається гладкою і м’якою, її структура помітно вирівнюється. Важливо, що волосся видаляються безпосередньо під час процедури — тобто, її ефект моментальний.

Чому потрібно пройти не один, а кілька сеансів лазерної терапії?

Річ у тім, що волосяні цибулини чутливі до лазерного випромінювання тільки в стадії росту, в якій знаходяться 30-50% з них. З кожною повторною процедурою кількість волосся помітно зменшується, після чого вони повністю зникають.

Болюча процедура?

Пацієнтам з низьким больовим порогом не варто хвилюватися — біль, характерний для традиційної воскової епіляції, тут відсутній повністю.

Чи шкодить здоров’ю лазерна епіляція?

Лазер впливає тільки на волосяні фолікули, не зачіпаючи шкіру. Тому системної дії на організм не відбувається. Після процедури на шкірі може з’явитися незначне почервоніння, яке, однак, проходить через кілька годин.

Чи викликає процедура утворення рубців і вростання волосків?

Після лазерної епіляції не утворюється рубців і вростання волосся. Під час процедури не порушується цілісність шкіри, а значить, пошкоджень бути просто не може. Більш того, часто дана процедура рекомендована саме тим жінкам, у яких спостерігається систематичне вростання волосся.

Скільки триває процедура і як до неї слід готуватися?

Тривалість процедури залежить від області застосування. Найчастіше за одну процедуру обробляють кілька зон. Лазерна епіляція триває 15-20 хвилин при обробці зони рук, гомілки – 30 хвилин, бікіні – 10-15 хвилин, обличчя — не більш як 5 хвилин. Перед процедурою краще відмовитися від прийняття сонячних ванн, а також подбати про те, щоб довжина волосків становила не менше 1-3 мм.

Лазерна епіляція для чоловіків

Гладка шкіра без подразнення і щоденного гоління — давно не виняток з правил для чоловіків. Лазерна епіляція можлива будь-яких зон у чоловіків: особа, пахви, груди, спина, інтимна зона. Винятків немає.

Епіляція у FineLine

При проведенні лазерної епіляції ми використовуємо найсучасніший лазер в Івано-Франківську. Лазерна епіляція у FineLine – гарантія результату від процедури проведеної професіоналами своєї справи!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

У косметології FINE LINE застосовують новітні технології лазерної епіляції. Наші фахівці використовують олександритовий лазер, тому що він орієнтований на будь-яку структуру і щільність волосся. Процедура проходить швидко і комфортно, поверхня шкіри не пошкоджується, а результат не змушує себе довго чекати. Всього 4-6 процедур для гладкої шкіри, і рідкісні випадки підтримки результату – 1 раз в 4-6 місяців.

Ще один безперечний плюс лазерної епіляції — нема потреби чекати, поки відростуть волоски. Лазерну епіляцію можна проводити в будь-який момент: навіть якщо ви перед процедурою видаляли волосся за допомогою воску або шугарингу.

Які існують протипоказання для епіляції олександритовим лазером?

інфекційні захворювання, вагітність і період лактації, порушення гормонального фону (необхідна консультація лікаря) період загострення алергії.

Вплив лазером неможливо в місцях з наявністю родимок, варикозі, зі шкірними висипаннями та запальними процесами, а також при злоякісних новоутвореннях.

Залишилися питання? Запишіться на консультацію в Клініку інноваційної медицини та косметології FINE LINE, Івано-Франківськ, вул. Південний Бульвар 38а.