19 / 100

Волосся – свого роду візитна картка людини. У дитинстві ми  читали українські народні твори , в котрих завжди описували дівоче густе та довге волосся, і мріяли мати таке ж, адже це еталон краси.Але реальність інша, зважаючи на безліч теперішніх  факторів, які впливають на стан нашого волосся. Ці правила допоможуть Вам відростити довжину, значно зменшити сухість і ламкість, та мати більш красиве і доглянуте волосся. 


6 правил для красивого та здорового волосся - 25/02/2021

1. Не запускайте миття волосся!  Навіть вдома!  Всеодно, що нікуди не виходите, а що, хвостик зав’язали і все, не приймається. Якщо потрібно мити через день то миємо через день. Надлишок шкірного сала приводить до появи лупи, дерматитів і поганого росту та випадіння волосся.


6 правил для красивого та здорового волосся - 25/02/2021

2. НІКОЛИ не залишайте волосся «голим» після миття з шампунем.  Це означає що після шампуню обов’язково другим етапом використовуємо кондиціонер, маску або бальзам.  Він «одягне» волосся в захисну оболонку, збереже вологу зсередини і до наступного миття значно зменшить ступінь пошкодження волосся. 


6 правил для красивого та здорового волосся - 25/02/2021

3. НЕрозчісуйте і НЕ тріть мокре волосся.  У мокрому стані волосся набухає і лусочки кутикули ще не закриті та їх легко травмувати.  А здорова кутикула волосся – запорука його краси і доглянутості!

4. Використовуйте якісні засоби для догляду.  Від них так само безпосередньо залежить зовнішній вигляд і здоров’я Вашого волосся. На постійній основі краще використовувати безсульфатні шампуні. Тому обов`язково читаємо склад.


6 правил для красивого та здорового волосся - 25/02/2021

5. ВИКОРИСТОВУЄМО ТЕРМОЗАХИСТ перед кожним вирівнюванням та сушінням.  Високі температури – це злочин проти волосся.  І обов`язково сонцезахист, щоб вберегти волосся від поганої дії сонця.

6. ОБОВ`ЯЗКОВО підберіть гребінець залежно від типу волосся, довжини та потреби (для сушіння/розчісування і тд). А не одна на всі випадки життя.  І що не менш важливо, обов`язково їх миємо/чистимо частіше.


Проблеми із волоссям у більшості випадків з’являються через погане довкілля, порушену роботу органів шлунково-кишкового тракту, ендокринної та судинної систем та багатьох інших чинників.

Патології зустрічаються в різному віці як у чоловіків, так і у жінок. Звичайно, коли ми помічаємо, що щось не так, можна спробувати, наприклад, змінити шампунь. Але якщо це не допомагає обов’язково слід звернутися до лікаря. У клініці Fine Line консультує лікар-трихолог Софія Шологонюк, тільки дивлячись на її густе та доглянуте волосся можна зробити висновок – фахівець хороший.