Всюди дуже багато розмов про догляд за шкірою у жінок. Але й шкірі представників сильної статі потрібно приділити увагу. Чоловіки хочуть виглядати завжди на всі 100%, але самі ж часто нехтують правилами догляду за шкірою, оскільки вважають використання косметичних засобів суто «жіночими штучками».


4 правила догляду за чоловічою шкірою - 26/02/2021

Чоловікам пощастило від народження трошки більше, ніж жінкам, адже природа нагородила їх щільнішою шкірою (епідерміс у чоловіків товщий на 30%, ніж у жінок). Тому шкіра у представників сильної статі старіє набагато повільніше, ніж у жінок. Шкіра у чоловіків більш пружна і щільна завдяки двом природним бонусам – колагену та тестостерону.

Велика кількість капілярів чоловічої шкіри з одного боку покращує її кровопостачання, а з другого провокує проблеми з судинами. Через це ми часто бачимо чоловіків з нездоровим кольором обличчя. Воно має червоний або фіолетовий відтінок. Дерма чоловіків виробляє на 75% більше шкірного сала, тому вона більш схильна до забруднення


4 правила догляду за чоловічою шкірою - 26/02/2021

Залишився ще один фактор, який завдає шкірі чоловіків найбільшого стресу. Це – гоління. Більшості жінок подобаються гладко поголені чоловіки, але ніхто не замислюється, яку шкоду бриття завдає шкірі чоловіка. 

Спираючись на вище перераховані особливості чоловічої шкіри, потрібно дуже серйозно ставитися до її догляду. Щоб зберегти красу і молодість як можна довше.


4 правила догляду за чоловічою шкірою - 26/02/2021
  • Всі засоби догляду за шкірою чоловік мають містити позначку «for men/для чоловіків».

 Оскільки, шкіра чоловіків і жінок різниться, косметичні засоби для жінок можуть не підійти чоловікам. А якщо взяти до уваги різний рівень pH, то жіночі засоби можуть посилити проблему. І не кожному чоловікові сподобаються консистенція або аромат жіночого засобу для шкіри.


4 правила догляду за чоловічою шкірою - 26/02/2021
  • Процес гоління.

Не економте на бритвах! Вчасно змінюйте касети або станки. Гострий станок завдасть меншої шкоди шкірі. Після гоління шкіру обов’язково потрібно відновити. Не використовуйте лосьйони на спиртовій основі. В нинішній час високих технологій легко знайти якісні засоби без вмісту спирту. Наприклад, активний зволожуючий бальзам для чоловіків від німецького косметичного бренду Dr.Belter, який ліквідує запалення та подразнення після гоління.


4 правила догляду за чоловічою шкірою - 26/02/2021
  • Через те, що шкіра чоловіків виробляє на 75% більше шкірного сала, її потрібно регулярно очищувати.

 Бажано використовувати очищуючі протизапальні тоніки або зволожуюче молочко. Обов’язково потрібно робити хоча б раз на пів року чистку у косметолога.


4 правила догляду за чоловічою шкірою - 26/02/2021
  • Після важкого дня шкіру потрібно зволожити та підживити.

 Для цього підійде лінія кремів для чоловіків від Dr.Belter – Comfort cream. Цей засіб покращує колір шкіри, не залишає жирного блиску, захищає від ультрафіолетового випромінювання та попереджає передчасне старіння шкіри.


Якщо дотримуватись цих не складних правил, кожен чоловік може виглядати на всі 100% і мати здорову, красиву і доглянуту шкіру. Адже в наш час зовнішність – це візитна карточка кожної людини а фахівці клініки Fineline допоможуть вам її покращити.

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right